Сигналізатори газу

"ІНГА"                                     

ТУ У 33.2-05795783-003-2001

Сигналізатори газу ІНГА (побутові) призначені для неперервного автоматичного контролю до вибухонебезпечних концентрацій горючого газу метану та мікро концентрацій чадного газу у повітрі газифікованих та опалювальних приміщень.

Конструктивно сигналізатори виконані у вигляді основного блока і окремих дистанційних перетворювачів двох типів: ДП-метан - для контролю концентрацій метану і ДП-СО – для контролю мікро концентрацій чадного газу, які живляться від основного блока напругою  5 В.

Сигналізатори працюють у неперервному режимі з самоконтролем всіх сенсорів і ліній підключення дистанційних перетворювачів. При появі  в контрольованому приміщенні природного або чадного газів небезпечної концентрації включається переривчаста світлова та звукова сигналізації, а також реле управління зовнішніми пристроями – клапаном аварійного відсікання газопостачання або вентиляцією. В сигналізаторі передбачена можливість резервного живлення напругою 12 В.


 


Діапазон робочих температур від 0 до 40 °С.

Технічні параметри

Величина порогових концентрацій: 1,0 об. % метану, 0,005 об. % СО (чадного газу).

Напруга живлення   ~220 В, частота 50 Гц.

Потужність споживання  - 6,5 ВА.

Габаритні розміри основного блока - 155х95х65 мм.

Маса  - 550 г.

Габаритні розміри дистанційних перетворювачів – 90х58х57 мм.

Маса дистанційних перетворювачів – 100 г.

Сигналізатор газу ІНГА-М1 має такі ж параметри, як сигналізатор газу ІНГА, без можливості підключення дистанційних перетворювачів і резервного живлення.

Сигналізатор газу ІНГА М за параметрами відповідає сигналізатору газу  ІНГА-М1,  але без реле управління зовнішніми пристроями.  

Потужність споживання  - 4,5 ВА.

Габаритні розміри - 100х80х48 мм.

Маса - 350г.