Індикатор АГ-1200

Технічні умови ТУ У  05795783.002-2000

Індикатор АГ-1200 призначений для індикації наявності парів етилового спирту (етанолу) у повітрі, що видихається. Індикатор може застосовуватися для визначення алкоголю при контролі тверезості, в тому числі водіїв автотранспортних засобів.

Індикатор призначений для роботи в приміщеннях, в салонах автомашин, а також на відкритому повітрі без прямого попадання на індикатор сонячних променів та опадів.

Індикатор забезпечує світлову індикацію зеленого кольору готовності до роботи „ГОТОВ” при загазованості оточуючого середовища еквівалентній концентрації парів етанолу не більше 17 мг/м3 і світлову індикацію червоного кольору „АЛКОГОЛЬ” при концентрації парів етанолу в пробі більше 150 мг/м3, звукову індикацію закінчення відбору проби при продуванні індикатора через змінний мундштук, світлову індикацію жовтого кольору „ВКЛ” при номінальній напрузі живлення.

В комплект індикатора входять блок живлення для підключення до мережі  ~220 В, кабель для підключення до прикурювача в автомобілі, набір змінних мундштуків для введення проби, три запасних АЧЕ (адсорбційних чутливих елементів). Індикатор має аналоговий вихід. 

 

Технічні характеристики

Тривалість прогрівання не більше 3 хв.

Тривалість аналізу проби повітря, що видихається, з концентрацією парів етанолу 200 мг/м3 -  не більше 15 с.

Тривалість підготовки індикатора до проведення наступного аналізу після аналізу  проби з концентрацією парів етанолу 500 мг/м3  - не більше 45 с.

Електроживлення  індикатора здійснюється від мережі змінного струму напругою 220  В, частотою 50 Гц через блок живлення або від джерела постійного струму напругою 12,6 В.

Потужність споживання  - 10 ВА.

Маса індикатора - не більше 200 г

Маса повного комплекту постачання - не більше 600 г.

Габаритні розміри індикатора - 170х 70х 46 мм.

Середній час відновлення працездатності індикатора (ремонт) шляхом заміни  датчика - не більше 45 хв.